mała firma okiem księgowej

Dotacje na rozpoczęcie działalności ? odbierz darmowy Raport Specjalny

wfirma.pl
Prowadzisz firmę? Wypróbuj księgowość online!
Wpis archiwalny

Kilka dni temu zabrałam się za pisanie wpisu o procesie rekrutacyjnym w projektach, w których można uzyskać dotację z działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (czyli najprościej mówiąc w projektach, w których można uzyskać 40 tysięcy na założenie nowej firmy). Wpis rósł, rósł i i w końcu uzbierało się go 26 stron. Przyznasz, że przekracza to cierpliwość przeciętnego czytelnika bloga. Nie chciałam go dzielić na mniejsze fragmenty. Zrobiłam z niego ?Raport Specjalny?. I już dziś możesz go zamówić.

W raporcie rozkładam na czynniki pierwsze cały proces pozyskiwania dotacji, od procesu rekrutacyjnego aż do składania biznesplanu do oceny. Ujawniam moje triki mentalne i różnorodne ?hacki?, które pozwolą ci uzyskać przewagę nad twoimi konkurentami. Punktuję miejsca, w których musisz uważać i pułapki, które powinieneś omijać.

Mnie pozyskanie dotacji zajęło rok. Trzy razy przechodziłam przez proces rekrutacyjny i dwa razy składałam biznesplan. Popełniłam mnóstwo błędów. Z większości z nich wyciągnęłam wnioski, które pomogły sporej grupie moich znajomych pozyskać dotację za pierwszym podejściem. Przyjrzałam się dokładnie całemu systemowi i jego poszczególnym elementom.Podobno ?Ludzie uczą się na błędach, a mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach?. Proszę bardzo, moje wpadki są do twojej dyspozycji. I moje przemyślenia również.

Ta wiedza jest warta 40 tysięcy złotych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.