mała firma okiem księgowej

Firma z dotacją ? ifirma vs. wfirma ? prezenty na dobry początek

wfirma.pl
Potrafisz więcej, gdy jesteś online.

Wpis archiwalny

Konkurencja na rynku programów księgowych przeznaczonych dla małych firm jest duża. W samym segmencie programów typu SaaS (software as a service), do którego należy i ifirma.pl, i wfirma.pl, istnieje kilkanaście mniejszych lub większych, konkurencyjnych serwisów. Im większa konkurencja, tym lepiej dla klientów. Bo przecież firmy jakoś muszą ich zachęcić. Mamy więc coraz więcej ciekawych funkcji. Coraz bardziej dba się o jakość programu i obsługi klienta. I możemy dostać różne gratisy.

Czym więc zachęcają nas liderzy?

Wfirma.pl

Wfirma.pl postawiła na strategię ?raz, a dobrze?. I daje nowozakładanym firmom roczny, darmowy dostęp do pełnej wersji aplikacji. (Przeczytaj jak twoja nowa firma może mieć dostęp do programu do księgowości online za darmo przez rok). Dość późno doczytałam sobie o tym programie. Gdybym trafiła na tą informację wcześniej, to zapewne nie miałabym możliwości pisać dla ciebie testu porównawczego wfirmy i ifirmy. Ostatecznie. cztery stówki piechotą nie chodzą ;) .

Jeśli chodzi o firmy ?ze stażem? ? niestety, oferta wfirmy nie wygląda tak fajnie. Standardowo dostaniesz jeden miesiąc darmowego dostępu do pełnej wersji programu księgowego. Kiedyś zdarzyło mi się upolować trzymiesięczną promocję. Ale więcej się z taką okazją nie spotkałam.

Czym mnie skusiła ifirma.pl?

Zakładając konto na ifirma.pl możesz za darmo zaksięgować bieżące trzy miesiące (i dowolny okres wstecz ? trzeba tylko zwrócić uwagę przy zakładaniu konta, jaki miesiąc podajemy jako pierwszy okres księgowana w serwisie. Może to być np. lipiec 2007). To dostaje każda firma.

I jeszcze jedna, bardzo fajna funkcja. Przydatna dla zakładających nowe firmy. Darmowa aplikacja do wypełniania EDG-1 i VAT-R, uzupełniona o przewodnik jak (krok po kroku) założyć działalność gospodarczą. Jeśli zarejestrujesz się, możesz w wygodny sposób zaimportować wszystkie dane do programu księgowego i nie trzeba ich drugi raz wklepywać.

A może ktoś daje więcej? Jeśli jakiś program oferuje ciekawe opcje i fajne gratisy ? daj znać w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.