mała firma okiem księgowej

Kasa fiskalna ? 3 poradniki, które rozwieją twoje wątpliwości

wfirma.pl
Potrafisz więcej gdy jesteś online. Wypróbuj za darmo.(wpiswwpis W

Wpis archiwalny

Mimo, iż kasy fiskalne zadomowiły się już na dobre w polskiej rzeczywistości gospodarczej, nadal są tematem wielu pytań, zwłaszcza wśród początkujących przedsiębiorców.

Przygotowałam kilka artykułów, które rozwieją Twoje wątpliwości.

    • W serwisie Wieszjak.pl przeczytaj poradnik Joanny Dmowskiej  ?Kto musi rejestrować sprzedaż kasą fiskalną? – autorka krok po kroku przedstawia jak sprawdzić czy musisz mieć kasę, jak rozpocząć ewidencjonowanie, jak rozliczyć ulgę podatkową na zakup kasy fiskalnej. Prosto. Wręcz łopatologicznie. I tak powinno być.

    • Możesz zajrzeć na blog ekspercki ifirma.pl do artykułu ?Obowiązek rejestrowania sprzedaży w kasie fiskalnej? . Tematyka podobna jak w poprzednim artykule. Rozszerzy jednak twoją wiedzę o następujące tematy:
      1. proporcja wyznaczająca obowiązek rejestrowania na kasie u przedsiębiorców prowadzących sprzedaż zwolnioną z obowiązku rejestracji i podlegającą obowiązkowi.
      2. zwolnienie ze stosowania kasy fiskalnej dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż wysyłkową

 

Jeśli i ten poradnik nie do końca wyjaśnił Ci sprawy związane z instalacją i użytkowaniem kasy fiskalnej, skorzystaj z mojej strony ?Zapytaj?. Może będę mogła Ci pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.