mała firma okiem księgowej

Księgowość on-line (8) ? czy możesz mieć darmowy program do kpir on-line?

wfirma.pl
Potrafisz więcej gdy jesteś online. Wypróbuj za darmo.

 

Wpis bardzo archiwalny – ten program partnerski w wfirma.pl już nie działa.

Całkiem niedawno odradzałam Ci używanie darmowych programów księgowych. A dziś, dla równowagi, będę Cię zachęcać.

Tak, zgadza się. Nie zmieniłam zdania o darmowych programach księgowych. A jednak możesz mieć całkiem fajny program do prowadzenia księgowości on-line za darmo. A przynajmniej bez wydawania pieniędzy.

Jak to możliwe?

Darmowy okres próbny

Wszystkie serwisy oferują darmowy okres próbny, który pozwoli Ci zapoznać się z funkcjami programu. Najdłużej możesz korzystać za darmo z szybkafaktura.pl ? dostajesz 3 miesiące za założenie konta w serwisie i dodatkowe 3 jeśli podpiszesz umowę z jednym z biur rachunkowych rekomendowanych przez serwis.

Trzymiesięczne okresy próbne oferują ifirma.pl i bookkeeper.pl . A wfirma.pl pozwala próbować program do prowadzenia KPiR oraz pakiet do fakturowania premium zwykle przez jeden miesiąc, ale czasem przez trzy (kiedyś trafiła mi się taka promocja, ale nie pamiętam z jakiej okazji ją zrobili).

Za darmo przez cały czas

A gdybyś tak chciał mieć program księgowy nie wydając ani grosza? To też jest możliwe.

W ifirma.pl wystarczy, że zaprosisz do używania programu dwójkę swoich znajomych. Tak długo, jak będą aktywnymi użytkownikami potestowymi, Ty będziesz używać programu za darmo.

System zaproszeń w ifirma.pl jest dość ?toporny?. Możesz wysłać z systemu maila z zaproszeniem do swoich znajomych. A oni przy rejestracji muszą podać Twój identyfikator.

Bardziej pomysłowo rozwiązała to wfirma.pl. W swoim panelu administracyjnym znajdziesz link partnerski (do umieszczenia na stronie www lub przesłania przez komunikator) i zgrabne bannerki.

Punkty przyznawane są za zakup pakietów przez zaproszone osoby ? 1 pkt za 1 zł wydany przez zaproszoną osobę. Potem te punkty po takim samym ?kursie? można wydać na zakup dowolnego pakietu.

I tylko nie mów, że jak trzeba trochę popracować, to taki program to nie jest wcale za darmo. To trochę tak jak z grzybami w lesie ? żeby były darmowe, trzeba ruszyć tyłek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.