mała firma okiem księgowej

Dostałam prezent ? nowe ?Abc small business?u?

wfirma.pl
Potrafisz więcej gdy jesteś online. Wypróbuj za darmo.

Sezon gwiazdkowy dawno już za nami. Urodziny będę mięć jak już będzie całkiem ciepło. Tym bardziej ucieszył mnie całkowicie niespodziewany prezent.

Listonosz przyniósł mi najnowsze wydanie ?ABC small business?u 2010? Włodzimierza Markowskiego. Mam w domu kilka tych książek ze starszych roczników- kupuję ją co roku od 2003 roku, czyli od czasu, kiedy założyłam swoją pierwszą działalność gospodarczą.

Tym razem książka trafiła do mnie w trochę inny sposób.

 

Dostałam ją w prezencie od autora. Z dedykacją.

Chciałam ją sobie kupić. Ale miałam problemy z komputerem i nie mogłam zalogować się do sklepu wydawnictwa ?Marcus?. Wysłałam maila do wydawnictwa. Z pytaniem jak mogę zrobić zakupy.

(Mam adres mailowy w domenie AkademiaMalejKsiegowosci.pl ? więc łatwo trafić na mojego bloga.)

W odpowiedzi dostałam bardzo miłego maila od Pana Markowskiego, którego zaintrygowała nazwa domeny i sprawdził, co pod nią się kryje. W załączniku była wersja PDF książki. Dostałam też -pocztą- wersję drukowaną.
:)

Książka jest znowu poszerzona. Włądza dba, żeby trzeba było ją uaktualniać. I mimo, że znam tą książkę dość dobrze, to uważam, że jest mi absolutnie niezbędna. Choćby po to, żeby szybko sprawdzić niezbędne informacje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.