mała firma okiem księgowej

Księgowość on-line (6) ? bookkeeper.pl

wfirma.pl
Szukasz profesjonalnego narzędzi do analizy Twojej firmy?

Wpis archiwalny

Piotr Majewski twierdzi, że użytkownicy zapamiętają każdą nazwę domeny, jeśli tylko odpowiednio dużo razy wejdą na daną stronę. Mam nadzieję, że ma rację.

Więc zapamiętaj sobie B, dwa O, dwa K, dwa E, P, E, R, kropka pl.  Naprawdę zapamiętaj sobie, bo oprócz dość nieprzyjaznej nazwy serwisu i nazwy domeny trudnej do zapamiętania i odtworzenia dla osoby nie znającej angielskiego, serwis ten jest naprawdę godny uwagi.

Napisałam we wcześniejszym poście , że serwis bookkeeper.pl wydaje mi się podobny do ifirma.pl. Nadal mam wrażenie, że jego twórcy dobrze przyjrzeli się funkcjonowaniu konkurencyjnego serwisu i nawet pewne rzeczy zrobili bardziej intuicyjnie.

Generalnie jest to serwis przeznaczony nawet dla osób, które wcześniej z księgowością nie miały do czynienia. Możesz liczyć na wsparcie ekspertów z chata, możesz też skorzystać z bardzo precyzyjnej pomocy tekstowej.

Właściwie ciężko ocenić program nie pracując na nim. Moim zdaniem będzie miał podobne zalety i wady jak ifirma.pl, bo jest do niej bardzo podobny. Nie znalazłam tylko modułu do rozliczania kosztów samochodów. A może mi się tylko wydaje?

To chyba jakaś obsesja, co post, to o kosztach pojazdów piszę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.