mała firma okiem księgowej

Wfirma.pl wysyła twoje papierowe faktury

?Boże, błogosław konkurencję? pomyślałam dziś rano sprawdzając maile. Pomyślałam tak z czysto konsumenckiego, klienckiego punktu widzenia. Ostatecznie, jak każdy przedsiębiorca wiem, że konkurencja jest wredna.

Jednak wracając do konsumenckiego punktu widzenia ? to jest zjawisko, które powoduje, że przedsiębiorcy nie zapadają w zimowy sen jak niedźwiedzie. Tylko dwoją się i troją, urządzają burze mózgów i pchają do przodu swoje produkty i usługi. Ekipa wfirmy również nie zapadła w sen zimowy i ostatnio, co rusz, wprowadza jakieś udogodnienia. A dziś przysłali mi informację, że będą drukować i wysyłać papierowe faktury za pomocą poczty lub firmy inpost.

wfirma.pl
Wysyłaj faktury z wFirmą! Oszczędzaj czas i pieniądze

Jest to strasznie fajne udogodnienie. Bo bieganie na pocztę z pojedynczymi fakturami to naprawdę żadna przyjemność. Nawet jak się ma taką pocztę jak moja, że zwykle nie ma kolejek i można samochodem podjechać. Ja załatwiałam to dotychczas w ten sposób, że starałam się grupować wystawianie faktur i w miarę możliwości ograniczać liczbę wycieczek do Urzędu Pocztowego. Części klientów wysyłam faktury mailem. Ale część klientów woli dostać wersję papierową. Woli i już.

Ceny usługi oferowanej we współpracy z serwisem positivo.pl zaczynają się od 2,34 zł za fakturę. Nawet jeśli jest to trochę drożej niż na poczcie, to weź pod uwagę, że ?czas to pieniądz?. A za czas spędzonym w kolejce do okienka nikt ci nie zapłaci.

Ja już jestem zarejestrowana. W przyszłym tygodniu będę testować tą usługę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.