mała firma okiem księgowej

Księgowość on-line (10) ? nowy serwis dla pełnej księgowości

wfirma.pl
Potrafisz więcej gdy jesteś online. Wypróbuj za darmo.

 

Wpis archiwalny

Ostatnio dostałam maila, że rusza w Polsce nowy serwis do prowadzenia księgowości e-conomic.pl . Zaciekawiona tą informacją zarejestrowałam się w serwisie.

Moją pierwszą myślą po zalogowaniu było ?Ooooo, a co to jest?? Spodziewałam się kolejnego programu do prowadzenia PKPiR. A tu plany kont i bardzo rozbudowane zestawienia. Więc wreszcie będę miała odpowiedź dla osób szukających systemu księgowości on-line dla spółek z o.o. i innych przedsiębiorstw wymagających prowadzenia księgi handlowej.

System został już udostępniony użytkownikom. Na razie za darmo.

Dlaczego?

Po pierwsze, w aplikacji nie w pełni działają polskie znaki. Właściciel serwisu zapowiada, że problem zostanie rozwiązany w pierwszym kwartale 2010 roku.
Po drugie, nie zostały jeszcze wprowadzone polskie sprawozdania VAT. Są one trakcie wdrożenia, które również powinno być gotowe do końca pierwszego kwartału 2010.

Założeniem autorów programu jest ułatwienie współpracy pomiędzy księgowym a firmą, dla której prowadzone są księgi. Dostępny jest również system API, który umożliwia integrację programu księgowego z innymi systemami informatycznymi firmy.

Kto za tym stoi? Właścicielem serwisu jest duńska firma E-conomic International działająca od 2001 w Danii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Niemczech, Szwecji i Hiszpanii. Życzę więc firmie E-conomic również wielu sukcesów na rynku polskim. Im więcej tego typu serwisów działa, tym lepiej dla moich czytelników, którzy mogą wybrać usługę dostosowaną do ich potrzeb i dla mnie ? bo mam o czym pisać  :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.